Moja milovaná dcéra…

Možno o tom ešte nevieš, ale moja láska k tebe je taká veľká a nekonečná, že si to nedokážeš ani predstaviť. Veď ja som tvoj Otec a vdýchol som do teba život a túžbu po ňom. Moje ruky ťa utvorili a moje srdce ťa naplnilo schopnosťou milovať. Moje oči jasali keď som ťa prvý krát uvidel a môj majestát sa z teba tešil. Stala si sa totiž vzácna môjmu srdcu a ja som sa do teba jednoducho zamiloval. Keď som ti vymýšľal meno, túžil som aby opisovalo tvoju krásu a hodnotu, ktorá sa nachádza v tvojom vnútri. Vždy som tu bol pre teba a niesol som ťa vo svojom láskavom náručí ! Si poklad ktorý nesiem vo svojom srdci. Spieval som si pieseň šťastia, keď som ťa utváral. Bol som pri tebe keď si sa trápila a túžil som byť tvojim úsmevom a tvojou nádejou. Bol som pri tebe keď si prežívala bolesť a ver mi dcéra moja, že ani na jednu sekundu som ťa neopustil. Vždy som ti bol spoločníkom a to sa nikdy nezmení nech sa deje čokoľvek. Nič totiž nemá takú moc, aby ťa odlúčilo od mojej lásky. Keď sa smeješ, tak sa usmievam s tebou, keď sa trápiš, tak túžim po tvojom šťastí. Keď strácaš nádej, tak ja sa ňou stávam. Keď strácaš lásku, Ja ťa neprestávam milovať. A to všetko kvôli tebe dcéra moja, lebo ťa milujem a to sa nikdy nezmení. Stvoril som ťa pre vyššie veci, tak ich nachádzaj. Stvoril som ťa pre radosť, tak sa usmievaj. Stvoril som ťa pre lásku, tak miluj. Stvoril som ťa pre život, tak ho ži na plno…

,,Hľa do dlaní som si ťa vryl…“ (Iz 49,16)


 

Si slasťou môjho srdca !

Moja milovaná dcérka, moje srdce patrí len a len tebe a vždy tu bude pre teba. Moja láska a pokoj ťa budú stále sprevádzať nech si kdekoľvek. Ty si a vždy si bola mojou dokonalou dcérou ! Si predsa slasťou môjho srdca a keď som ťa utváral na svoj obraz, nemohol som sa dočkať kedy uvidím tvoj nádherný úsmev. Celý čas som sa tešil s tvojho bytia a nedokázal som prestať na teba myslieť. Túžobne som očakával tvoj pohľad, aby som doň mohol preniknúť a dať tvojmu životu novú perspektívu. Moja láska k tebe každým okamihom rastie a ja nie som schopný to zastaviť. Tvoje vnútro som utvoril pre seba, aby som v ňom mohol prebývať. Aby som ti mohol dodávať silu a radosť do každodenného života. Možno o tom ešte nevieš, ale skrývam sa tam a vždy som tu pre teba keď ma zavoláš. Je to predsa môj príbytok v tebe a som nesmierne šťastným, keď ma tvoje srdce uvíta. Milujem ťa, pretože si drahá mojím očiam a slasťou môjho srdca.

,,Záleží mi na tebe !“

Preto ak sa budeš kedykoľvek cítiť zle a myslieť si ,že to kým si je nepodstatné, tak sa veľmi mýliš. To, že si na tomto svete a to, že dýchaš, miluješ, smeješ sa a prežívaš okamihy tohto života nie je náhoda. Ak si budeš myslieť, že si niekedy na nič a ak budeš zranená, pamätaj si, že pre mňa si všetkým a ja ako Otec po tebe túžim ! Neboj sa mojej lásky, ale každým okamihom a sekundou túž po mne viac a viac, tak ako ja túžim po tebe. Prestaň počúvať negatívne slová druhých a započúvaj sa do tlkotu môjho srdca. Objav svoju hodnotu ktorá je ukrytá vo mne a začni ma milovať celým srdcom !

,,To kým v skutočnosti si, zistíš iba vtedy, ak nájdeš mňa…“

Nemôžeš byť šťastná ak nenájdeš zdroj šťastia ktorým som ja sám. Tak ako nemôže vyrásť plod kvetu sám od seba, tak ani ty nemôžeš nájsť skutočnú radosť a skutočný život ak ja nebudem tvojím základom. Neboj sa rozkvetu dcéra moja a dovoľ mi ti nakresliť krídla na tvoju dušu a urobiť ťa slobodnou. Urobiť ťa niečim viac. Niečim vyšším. Dovoľ mi ti vštepiť skutočné hodnoty do tvojho vnútra a nechaj mi voľnosť pri písaní tvojho života. Chcem ti dokázať, že si vzácna a že všetko, čo robíš ma pre mňa nepochopiteľný význam…. !

S láskou Nebeský Otec…

 

Written by 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.